Джерела з аудіо казками щоб відволікти дітей та трохи їх заспокоїти

Аудіо казки Погорєлова для дітей БЕЗКОШТОВНО!!!

Канал з матеріалами для батьків дітей молодшої школи.

Містить цікаві та легкі завдання та пізнавальну інформацію яка допоможе відволікти дітей з користю. Лише 5-10 хвилин і дитина може зменшити стрес, дізнатись щось нове, та згадати математику в цікавій формі. Викладачі України створюють цей контент для дітей що тимчасово не мають доступу до освіти, та для батьків що прагнуть розвивати дітей і мають хоч якийсь доступ до інтернету.

  • Цікаві та легкі для сприйняття мікро матеріали
  • “Не важкі” для завантаження та відображення
  • Відповідають актуальній освітній програмі

Підписуйтесь та поширюйте це посилання серед інших батьків.

Підтримати наші ініціативи дитячого розвитку та освіти можна шляхом придбання збірника дитячих історій “Казки Погорєлова” на міжнародній книжковій платформі AMAZON в електронному вигляді.

Казки у збірнику представлені англійською мовою, тож ви можете порадити придбання книжки вашим друзям з англомовних країн.

Винагорода отримана від продажу книги використовується на роботу проекту по створенню навчальних та розвиваючих матеріалів для дітей що тимчасово не мають доступу да навчального процесу у зв’язку з воєнними діями.

Переглядайте зразок збірника, поширюйте посилання серед друзів, та замовляйте видання підтримуючи маленьких розумників України!

Українське казкове радіо де безперервно лунають українські казки

Звернення письменника Євгена Погорєлова до освітян