Що ж таке “Казки Погорєлова”, в чому ідея та велика мета?

Колекція “Казок Погорєлова №1” – казки для щасливих сімей, казки для слухняних дітей, казки для дітей, які тільки мріють стати слухняними, казки для дітей, які всупереч думці батьків, впевнені, що чинять правильно, і звичайно ж казки для розвитку і виховання – казки для маленьких геніїв та супергероїв. Це колекція з п’яти книг, в кожній з яких одна історія двома мовами – англійською та українською мовою. Кожна книжка має зручний формат – А6, розмір листівки. Казки вже доступні на Amazon в зручному форматі для читалок. Одна казка для дітей абсолютно безкоштовно!

Казки для дітей англійською

У кожній книзі казка двома мовами – це спільне дітище автора, викладачів і методистів кращих шкіл англійської мови, які нам вдалося знайти в Україні. Це те, що дасть змогу бути казкам не тільки виховними, а й освітніми – це наша велика мета. В основі кожної історії лежить мораль і глибокий сенс, який закладає в неї автор з метою допомогти батькам у такій важливій задачі, як виховання дітей через казки. В нашій команді лінгвісти з США і Великобританії, які допомогли нам адаптувати англійську лексику для сприйняття не тільки дітьми з України, але і всього світу, зробивши тексти “живими” і наситивши їх цікавими оборотами. Для нас, створення продукту англійською мовою це ще і рух вперед, рух у світ. Світ в якому немає меж, немає перешкод у спілкуванні, світ в якому пізнання нового приносить величезне задоволення. Інтеграція в англомовне середовище – це природне продовження проекту “Казки Погорєлова”.

Від видавця: “У цій книзі, написаній молодою людиною, в доступній і близькій для дітей формі, розповідаються звичайні життєві ситуації в незвичайному ракурсі. Книга рекомендується для дітей різного віку.”

Набір дитячих книжок “Казки Погорєлова” (Колекція №1)

Колекція “Казки Погорєлова” №1 складається з п’яти книг двома мовами:

  1. “Казка про музичної качечки” – замовити .pdf можна тут.
  2. “Казка про зелену феї”
  3. “Казка про мандручого хлопчину”
  4. “Казка про томатному пана”
  5. “Казка про блакитний зірочці”
    В кінці кожної книги ми зібрали словничок цікавих слів та зворотів, які використовуються в казці та допоможуть дитині не тільки вивчити англійську, а й познайомитися з дитячою лексикою англомовних країн.

Як замовити “Казки Погорєлова”?

Справжні поціновувачі зможуть замовити “Казки Погорєлова” на нашому сайті  в стильній дерев’яній коробочці. Так-так, всі 5 книг в одному дерев’яному боксі – така собі скриня з казками – найкраще для вашої дитини. Усередині такої скриньки ви знайдете не тільки книги, а й лист автора до маленького читача.

Для замовлення досить лише заповнити форму внизу цієї сторінки.

Саме так ви зможете зробити найкорисніший і модний подарунок для дитини в цьому році. Поспішайте оформити замовлення та отримаєте унікальну розвиваючу іграшку.

Ми не стоїмо на місці й прагнемо, щоб про наш проект дізналося якомога більше дітей, адже все це робиться саме для них.

Ми проводимо дитячі читання, воркшопи зі сторітелінгу, зустрічі з дітьми в книжкових крамницях, парках дитячого відпочинку та навчальних закладах, виступаємо партнерами всіляких конкурсів талантів, даруємо книги всім, хто неодмінно оцінить сучасні дитячі казки англійською мовою. Ми також проводимо презентації, даємо інтерв’ю телеканалам і виданням, організовуємо автограф-сесії та просто віримо в казки.

Актуальні новини ви можете читати в нашому блозі й на нашій сторінці в Facebook. Цікаві фото та відео проекту ви можете знайти в Instagram і YouTube.

Screenshot_1Ми збираємо відгуки експертів про наші книги та розміщуємо їх в розділі “Відгуки”. Але куди важливіше для нас відгуки читачів, тому не соромтеся ділитися своїми враженнями і ви! Ми говоримо і будемо говорити Дякую кожному, хто ділиться з нами своїми думками. Ми пишемо казки для ваших дітей, а справжньою казкою для нас є приємні слова наших читачів 🙂

Замовляйте книги, читайте, насолоджуйтеся, проводьте час разом, виховуйте дітей, пишіть нам, телефонуйте і заходьте в наші двері без стуку – вони завжди відкриті 🙂

ІНШІ ПРОДУКТИ ПРОЕКТУ “КАЗКИ ПОГОРЄЛОВА”