Проект “Казки Погорєлова” створив ресурс де можна слухати казки онлайн українською мовою. Це класичні аудіоказки відомих та улюблених авторів, який користується величезною популярністю у дітей та несе велику користь – допомагають зрозуміти та засвоїти важливі моральні цінності, виховати дитину та отримати приємний сон. Радимо прослуховувати казки на іграшці від нашого проекту – нічник розповідач казок – це іграшка, що розповідає казки, адже він створений саме для розповіді чарівних історій дитині перед сном. Але казки будуть відмінно відтворюватись на будь-якому мобільному пристрої, який має підключення до інтернету.

Важливо заздалегідь передбачити, щоб вхідні виклики та інші різкі звуки не відволікали від прослуховування та не турбували дитину.

Бажаємо приємних вражень!

Піноккіо

Автор: Карло Коллоді

Ідея: казка показує переживання батьків за дітей, тому важливо слухатись старших, адже вони вже мають досвід та можуть підказати як зробити краще, також ця розповідь показує, що будь яку проблему можна вирішити, якщо усвідомлювати її причину та бути чесними самим з собою.

Тема: Джепетто вирізав із дерева ляльку, яка з голом ожила. Через нестачу життєвого досвіду Піноккіо не слухав свого батька та не міг встояти перед численними спокусами.

Для 2 класу, за програмою молодшої школи України.

БІЛОСНІЖКА і семеро гномів

Автори: Брати Грімм

Ідеєю твору є засудження жадібності мачухи та показ причинно наслідкового зв’язку, до чого призводить марнославство. Також ця казка є гарним способом пояснити дитині, що не можна цілком довіряти всім. Основні події: головна героїня, Білосніжка, рятується від божевільної мачухи та знаходить прихисток у домі 7 гномів. Зла королева страшно розлютилась, коли дізналась, що її падчерка знайшла спасіння…

Підходить для вивчення казок у 2 класі нової української школи.

ОХ !

Авторство: Українська народна казка

Ідея: у казці наглядно показано, скільки хлопіт батькам доставляють ледачі діти, також змальована важливість кмітливості та гостроти розуму. За допомогою своєї хитрості та завзятті парубок зміг втекти від Оха та одружитися із царівною.

Тема: батько віддає свого сина на перевиховання лісовому володарю, Оху, від якого потім дуже важко здихатись.

Красуня та Чудовисько

Автор: Габріель-Сюзанна Барбо де Вільнев

Ідея: зовнішність буває обманливою та тимчасовою, її можна втрати у будь-який момент, з різних причин, тому орієнтуватись потрібно на моральні якості та вдачу.

Тема: Коли принц відмовився впустити чаклунку в палац через те що вона здалась йому бридкою, стара відьма наслала прокляття на замок та всіх його мешканців і лише справжнє кохання може повернути усе на свої місця.

БЕМБІ

Автор: Феликс Зальтен

Ідея: Виховання сили характеру та контролю емоцій, а у боротьбі з жорстокістю вистояти завжди допоможуть дружба та любов.

Основні події: Події у творі починаються з народження молодого оленятка, мати навчає його життю у лісі, а потім її вбивають мисливці і дитинча залишається самотня.

Снігова Королева

Автор: Ганс Крістіан Андерсен

Ідея: Старших потрібно поважати, а черезмірна хвалькуватість спричиняє багато проблем, але все ж головною думкою твору є тещо любов та дружба здолають будь-які першкоди.

Тема: Снігова королева вирішує розібратись із хвалькуватим хлопчиком, вона перетворює його серце на кригу та забирає його до себе у палац, Герда не зміши примирись із втратою близької для неї людини вирушає у далеку путь.

За програмою молодшої школи для 2 класу (НУШ, Інтелект України).

Казка про АЛАДДІНА і чарівну лампу

Авторство: арабська народна казка

Ідея: Оскільки головний герой був абсолютно щирий у своїх намірах і лише хотів бути зі своєю коханою принцесою, то отримав все та навіть більше, що не можна сказати про жадібного та заздрісного Візира і за це він був покараний.

Основні події: Після смерті батька юнак залишається жити з матір’ю у бідному районі Багдаду, одного разу туди забрів злий чаклун і видававши себе за брата померлого батька, сподівався використати Аладіна для того, щоб здобути чарівну лампу з Джином.

Троє Поросят

Автор: Сергій Мехалков

Ідея: Лінощі не доведуть ні до чого доброго та ніколи не можна сміятися з чужої роботи, завжди потрібно думати наперед. Тема: до приходу зими поросятка стали будувати собі будиночки, найстарший (Нуф-Нуф), виявився найбільш далекоглядним та розсудливим, та почав будувати собі міцний дім доки, молодші били байдики.

МАЛИЙ і КАРЛСОН, що живе на даху

Автор: Астрід Ліндгрен

Ідея: казка буде корисною не лише для дітей, а й для дорослих, адже, вона навчає батьків не ігнорувати бажання та емоції своїх дітей. Карсон є дуже цікавим персонажем і його негативні риси яскраво вимальовуються, діти одразу це усвідомлюють, а з годом починають помічати їх за собою, також можна винести: якщо тобі довірили якусь річ, то відповідповідальний за неї саме ти і не важливо хто її зіпсував.

Тема: Головний герой — семирічний хлопчик, що почуває себе дуже самотнім та мріє про собаку, аж раптом він знайомиться із Карлсоном.

Аудіо казка українською мовою, для молодшої школи.

АЛІСА в Країні Див

Автор: Льюїс Керрол

Ідея: Льюїс Керрол написав цю казку для своєї доньки, щоб показати їй в ігровій формі усі пороки суспільства.

Тема: допитлива дівчинка побачила кумедного кролика та побігла за ним потрапивши у Країну Див, де на неї чекають різні пригоди та знайомство із Гусінню, Капелюшком, Червоною королевою та іншими.

ш