КРИЖАНЕ СЕРЦЕ

Автор: за мотивами “Снігової Королеви” Ганса Крістіана Андерсена

Ідея: ця розповідь виховує в дітей сімейні цінності та дружність.

Основні події: Коли Ельза зрозуміла, що не може контролювати свої магічні здібності, вона втекла та збудувала крижаний палац на тигулях, тоді її молодша сестра, Анна, вирішила повернути її додому.

Карлик Ніс

Автор: Вільгельм Гауфф

Ідея: казка навчає, що внутрішній світ набагато важливіший за зовнішню красу, також ця казка показує важливість дружби та довіри, підкреслює значення родини в житті людини

Основні події: зла чаклунка вкрала та перетворила Якова на потворного карлика, батьки його не впізнавали, а всі спроби повернутися у сім’ю були марними.

[/vc_column][/vc_row]

Покахонтас

Автор: Уолт Дісней

Ідея: Покахонтас – благородна, добра та волелюбна принцеса, яка завдяки своєї хоробрості спасла свій народ і кохану людину. Покахонтас вміє самостійно приймати рішення та з відповідальністю вирішувати проблеми.

Основні події: з далекої Європи до американського берега приплив великий корабель із загадковими блідолицими людьми, які шукали в Новому Світі золото.

На континенті жила, в повній гармонії з природою, благородна дівчина Покахонтас. Одного разу їй приснився лякаючий сон, який означав наближення любові. Сон справдився: Капітан Джон Сміт, який також приїхав з Європи і Покахонтас полюбили один одного, але на їхньому шляху встала ворожнеча білих прибульців і індіанців.

ПРИНЦЕСА і ЖАБА 

Автор: Уолт Дісней

Ідея: У кожного персонажа є, чому повчитися: цілеспрямованості і працьовитості, умінню веселитися і насолоджуватися моментом, дружбі та відданості. Тіана головна героїня, приваблива і незалежна афроамериканка, наполеглива і працьовита, але при цьому добра і завжди готова прийти на допомогу другові. Вона любить свою матір, дорожить пам’яттю про батька і вірить, що кожен може досягти своєї мети, хоча шлях буде нелегкий.

Основні події: це стара казка на новий лад від студії Діснея. У сучасній історії за мотивами улюбленої казки події відбуваються у Новому Орлеані, батьківщині джазу. Головні герої – прекрасна принцеса та принц, якого перетворили на жабу. Щоб знову стати людиною, йому потрібен лише один поцілунок…Тільки тут ви побачите співочого крокодила, кумедного світлячка та багато чого іншого!

Мудра дівчина

Автор: Українська народна казка

Тема: зображення звичайної дівчини, яка вміє користуватися своїм розумом та розв’язувати складні завдання.

Ідея: У цій казці змальовано мудрість й винахідливість простих людей. Щирі почуття й повага до старших протиставляються у творі пи­хатості, жадібності, духовному убозтву користолюбців. Уславлення розуму, кмітливості, мудрості та обурення чванливістю, жадібністю й неосвіченістю.