Нічник, що розповідає казки

4

Унікальний казковий набір для розвитку дитини

від проекту “Казки Погорєлова“,

який зачарує дітей та здивує батьків!

Розвиваючий набір складається з інтерактивного рослинного горщика, який світиться та виступає в ролі нічника.

Має можливість створювати музику при дотику до горщика або рослини в ньому, а при використанні смартфону починається магія – рослина розповідає казки на ніч.

 

До комплекту входить:

  • Інтерактивний горщик

  • Рослина для посадки

  • Ґрунт, щоб одразу насолодитись неймовірним корисним інтерактивом

  • Доступ до аудіоказок онлайн.

Не потребує змінних елементів живлення, заряджання пристрою відбувається за допомогою звичайного дроту USB та Micro-USB.

КОЛЬОРИ:

 ЦЕ КРУТО БО:

Готовий набір для розвитку дитини

Цікаві компоненти для проведення часу разом

Унікальний горщик з “магічними” властивостями для вирощування живої рослини

Нічник та розповідач казок на ніч

Інтерактивний доступ за допомогою смартфону до унікального контенту від “Pogorelov Tales”

Не потребує змінних елементів живлення, багаторазова підзарядка

Замовляй неймовірний розиваючий подарунок дитині - всього за 444 грн
Замовити

Також, читайте казку про Нічник зимового сяйва.

Улюблена дитяча іграшка чи набір для розвитку?

Іграшка представлена у вигляді квіткового горщика, в якому треба вирощувати живу рослину, при цьому її треба поливати та доглядати. Це виховує у дитини почуття піклування, любов до рослин, а також розуміння природи. Рекомендуємо разом з дитиною посадити у ґрунт рослину, коментуючи для чого існує ґрунт, яким саме чином вона зростає. Також з дитиною можна обговорити для чого існують рослини, яку користь вони несуть. Це важливі моменти у розвитку дитини та розуміння навколишнього світу та природи.

Займатись музикою, разом з дитиною

Цікава дитяча іграшка, яка стає майже справжнім музичним інструментом. Нічник – розповідач казок має режим відтворення музики. Достатньо дитині бавитись з іграшкою, торкаючись рослини, або горщика – з нього буде лунати музика. Скоріше за все, мелодія, яку створює дитина буде їй знайома, адже звучати будуть ноти популярних в світі пісень та мелодій.

Нічник для дитячої кімнати

Іграшка, яка допоможе дитині подолати страх темряви. Горщик приємно світиться в темній кімнаті в режимі постійного світла, або плаваючих кольорів. Це допоможе заспокоїти дитину перед сном, зробити ніч доброю та приємною.

Іграшка, що розповідає казки та розвиває дитину

Варто взяти в руки смартфон, відкрити додаток, що зчитує QR коди (в деяких пристроях це звичайна камера) та навести його на іграшку і на смартфоні відкриється великий вибір аудіо казок, які можна запустити для прослуховування дитині. Після запуску казки будуть лунати з іграшки. Треба лише попередньо приєднати іграшку до смартфона за допомогою Блютуз. Перелік казок постійно збільшується, щоб дитина кожної ночі могла засинати під нову історію. Коли вона буде слухати казки онлайн, то важливий виховний зміст буде засвоюватись органічно та природно.