Нанесення жовтих маркувальних ліній в Миколаєві для покращення безпеки пішоходів 

Новий соціальний проєкт в Миколаєві — Жовта стрічка (Yellow Stripe) від українського дитячого письменника Євгена Погорєлова.
Мета проєкту: зробити місто добрішим для людей, інформативнішим та безпечнішим. Для цього на сходових маршах в місцях загального користування наносяться жовті маркувальні лінії, які привертають увагу людей зі слабким зором, або просто неуважних пішоходів під час наближення до сходів.
Проєкт є персональною ініціативою й реалізується власними силами та коштами автора. Всі дії погоджено з відповідними міськими департаментами, але для підвищення ефективності та швидкості втілення задуманого ми закликаємо приєднатися всіх, кому не байдужа тема покращення міста та його безпеки.
Разом ми зробимо все швидше та краще! Приєднуйтесь! #YeSMyko
  • null

    Перехресть, парків, скверів тощо. Кожна локація містить по декілька сходових маршів

  • null

    На кожному сходовому марші маркуються верхня та нижня сходинки. А іноді необхідне і бокове маркування.

  • null

    І маленькі й великі сходинки мають бути інформативними для мешканців. Найбільша з наших Жовтих Стрічок сягає 14 метрів!

Бізнес приєднується до покращення міста

Другим напрямком роботи проекту “Жовта Стрічка” є створення результативних відносин з бізнесом та залучення його до маркування вхідних груп та сходових маршів до магазинів, кав’ярень, адміністративних будівель відповідно до норм ДБН та для забезпечення безпеки миколаївців, що відвідують такі заклади.

Досягнення у цьому напрямку призвели до:

– маркування існуючих продуктових крамниць їх власниками;

– мережа АТБ переобладнує магазини з відповідним маркуванням та обладнанням вхідних груп за інклюзивними нормами.

Інші відомі миколаївські мережі поки не підтримали проект. Можливо їх соціальна відповідальність була б вища при контролі відповідними органами місцевої влади.

ІНТЕРАКТИВНА МАПА ЖОВТИХ СТРІЧОК

Ми створили інтерактивну карту місць, які вже позначені жовтим маркуванням. Пересування цими локаціями є безпечнішим для миколаївців. На мапі відображаються фотозвіти відповідних місць загального користування.

ОСТАННІ НОВИНИ