Кві 02, 2021 Fairy Блог 0

Казки Погорєлова на дитячих майданчиках

Представляємо нову унікальну ініціативу від проекту Казки Погорєлова, яка має за мету збільшити цікавість дітей від перебування на вулиці, зокрема на дитячих майданчиках. Віримо, що таку ініціативу оцінять як маленькі супергерої, що розважаються на повну на свіжому повітрі, так і батьки, які прогулюються зі ще зовсім маленькими мрійниками в колясках. Адже на цій сторінці всі зможуть знайти розваги для різного віку, які ми підготували, а також сюрпризи, які будуть періодично з’являтись.

Але про все по черзі. З початком планових чи позапланових весняних канікул ми почали на дитячих майданчиках розміщувати спеціальні наліпки, які перетворюють звичайні смартфони на двері у світ дитячих розваг та безмежної користі. Це звичайна і надзвичайна наліпка, яка містить на собі звичайний QR-код, відсканувавши який ви потрапляєте на створений нами казковий ресурс. Це міні-портал, на якому ми збираємо розвиваючі інтерактивні розваги для дітей.

Першу хвилю корисного контенту уже розміщено. І вже декілька тижнів ми спостерігаємо за тим, на скільки цікаво маленьким мрійникам та їх батькам слухати казкові історії, які вони знайшли на дитячому майданчику в парку або біля свого дому. Такий високий рівень цікавості мотивує нас створювати все більше нових інтерактивних продуктів для розвитку талантів наших з вами маленьких геніїв.

 

Шукайте ось таку наліпку біля найближчого до вас дитячого майданчику, а якщо не знайдете – зверніться до нас та ми підкажемо як розмістити її самостійно, й стати партнером найсвітлішої ініціативи цього року:

 

Хочете прискорити появу інтерактивної наліпки на саме вашому майданчику? Приєднуйтесь до проекту “Казки Погорєлова на вулиці”, та ми відправимо всі необхідні матеріали для самостійного розміщення

І ще одна новина!

Ми так захопились покращенням дитячих майданчиків, що тепер знаємо як створити власний інноваційний авторський дитячий майданчик і готові розказати вам.
🚀Зустрічайте “Світ Казок Погорєлова” – новий дитячий майданчик з візуалізацією та прорахунками. Відеоспостереження, автономне освітлення, авторські елементи, пісочниця-трансформер – і це лише частина.
Про розроблений нами майданчик читайте тут: https://pogorelovtales.com/playground

Читайте також