Унікальний дитячий майданчик за мотивами Казок Погорєлова, що розвиває та надихає дітей

Представляємо проект створення авторського дитячого майданчика стилізованого за проектом дитячих розвиваючих казок Євгена Погорєлова. Такий майданчик допоможе дітям проводи час надворі з користю, розвиваючи та активуючи пізнавальні функції, творчі здібності та підтримувати належну фізичну форму.

Інклюзивний дитячий майданчик чи класичний?

Не треба обирати, ми розробили універсальну концепцію. Майданчик включає інклюзивні особливості, що допомагають проводити час дітям з особливими потребами та дітям без таких в єдиному просторі, сприяючи розвитку комунікативних навичок та соціалізації. Інклюзивний дитячий майданчик, а точніше, окремі елементи органічно вписані в єдину казкову тематику ігрового простору.
Ігри для дітей на свіжому повітрі супроводжуються тематичною атмосферою, в якій класичні дитячі атракціони дозволяють дитині проводити час на вулиці корисно та безпечно.

Особливості дитячого майданчика Світ казок Погорєлова

Сучасний розвиток та розваги

іконка книга

Авторський дитячий майданчик за мотивами Казки Погорєлова

Автономне освітлення та відеоспостереження

іконка художник

Можливості для творчості та креативності

Енергія сонця живить майданчик автономним освітленням у вечірній час, дає можливість підзарядити гаджети, увімкнути аудіоказки чи музику для розваг, а також забезпечить відеоспостереження території майданчику. Тепер дбайливі батьки можуть бути в курсі ігрових подій дітей на екрані свого смартфону.

Унікальні елементи дитячого майданчика Світ казок Погорєлова

Сцена “Музична Качка” з пандусом 

Двобічний ігровий музичний компонент. Дозволяє дітям влаштовувати вистави. Має як сходи, так і  заїзд для дітей з особливими потребами. На вмонтованому ксилофоні можна грати з обох боків.

Розроблено за мотивами казки “Про Музичну качечку” з колекції Казки Погорєлова.

Двобічна крейдова дошка “Місто мудреців” 

Дозволяє дітям малювати та писати крейдами, несе розважальну та розвиваючу функцію. Розмір L. Підходить для групових занять. Створено за мотивами казки “Про Мандруючого хлопчика” з колекції Казки Погорєлова.

Пісочниця з кришкою – книжковий бокс Pogorelov Tales

Кришка пісочниці трансформується в лавки для сидіння дорослих та дітей під час гри. Розмір L. В закритому вигляді кришка захищає вміст від непогоди чи тварин. 

Зовні нагадує дерев’яний книжковий бокс.

Дитяча гірка “Томатний Пан”

Класична дитяча розвага для вуличних майданчиків. Містить рухомі елементи для розвитку дрібної моторики.

Стилізовано за мотивами казки “Про Томатного Пана” з колекції Казки Погорєлова.

Щоб отримати матеріали – перейдіть: https://forms.gle/KjacbkSuF4VQ7Fz37
Матеріали надійдуть на вашу поштову скриньку, тож перевірте також розділ “Спам” та “Промоакції”.

Кожен з тематичних атракціонів має свою історію від українського письменника, яка точно зацікавить дітей. Але головна їх мета – розвивати соціально-побутові та “м’які” навички у дітей в цікавій ігровій формі. Велика кількість крейдових поверхонь впливає на розкриття творчих здібностей та креативності.

Отримайте повний перелік авторських та інклюзивних елементів майданчика, а також орієнтовний прорахунок вартості створення такого простору для дітей. Ви можете натиснути кнопку нижче і підготована інформація допоможе простіше втілити таку дитячу мрію, підготувавши документи для державних закупівель, меценатської допомоги чи за власні кошти у двір багатоквартирного дому чи у дитячий садок. Замовити дитячий майданчик ви можете замовити у будь-якого підрядника або ми підкажемо тих, хто вже розробляє наші майданчики.

Не зволікайте, створимо казку для наших дітей вже сьогодні.

 

ПОДІЇ ТА КОРИСНОСТІ

ПОПУЛЯРНІ РОЗВИВАЮЧІ ПРОДУКТИ