Казки Погорєлова на дитячих майданчиках

Представляємо нову унікальну ініціативу від проекту Казки Погорєлова, яка має за мету збільшити цікавість дітей від перебування на вулиці, зокрема на дитячих майданчиках. Віримо, що таку ініціативу оцінять як маленькі супергерої, що розважаються на повну на свіжому повітрі, так і батьки, які прогулюються з ще зовсім маленькими мрійниками в колясках. Адже на цій сторінці всі зможуть знайти розваги для різного віку, які ми підготували, а також сюрпризи, які будуть періодично з’являтись.

Уявіть коли у дитини є додаткова мотивація, щоб вийти на дитячий майданчик, відсканувати код та принести додому на вечір нову цікаву історію. Або зробити перерву під час гри на тому ж майданчику, та трохи відпочити зібравши інтерактивний пазл на своєму гаджеті. Нову цікаву історію увімкнути чи почитати для своєї дитини можуть мами, тата, бабусі та дідусі прямо на свіжому повітрі на одному з багатьох майданчиків міста. Також можна зберегти та насолодитися нею вдома.

Вже зараз на порталі доступні десятки класичних аудіоказок світових авторів в приємній українській озвучці.

СЛУХАТИ КАЗКУ

Що чекати на порталі?

Незабаром тут будуть з’являтись додаткові розважальні,

а головне розвиваючі, елементи для дітей, такі як:

  • null

    ІНТЕРАКТИВНІ ПАЗЛИ

  • null

    КВЕСТИ ТА ЗАГАДКИ

  • null

    РОЗМАЛЬОВКИ

І звісно це будуть безкоштовні розваги для дитини від проекту Казки Погорєлова.

Хочете прискорити появу інтерактивної наліпки на саме вашому майданчику? Приєднуйтесь до проекту “Казки Погорєлова на вулиці”, та ми відправимо всі необхідні матеріали для самостійного розміщення.

 

ВИ ТАКОЖ ЗАВЖДИ МОЖЕТЕ ДІЗНАТИСЬ АКТУАЛЬНУ СИТУАЦІЮ ПРО ПОСТІЙНО ДІЮЧІ ПРОПОЗИЦІЇ ПРОЕКТУ КАЗКИ ПОГОРЄЛОВА, ТА ЗАМОВИТИ ЇХ ДЛЯ ДИТИНИ

Корисні матераіли та новини проекту Казки Погорєлова