Бер 04, 2021 Fairy Блог 0

Довгоочікуване оновлення казок нарешті настало! Ми представляємо вам можливість слухати аудіоказки онлайн, які обов’язково сподобається діткам. Тепер чарівний нічник – іграшка, що розповідає казки Погорєлова, знає ще декілька десятків нових казок, просто наведіть свій смартфон на нічник, і він відкриє вже знайомий вам ресурс, на якому ви знайдете весь перелік доступних аудіоказок.
Ми підібрали 25 найцікавіших класичних казок різних авторів в українській озвучці, які виховують в дитині моральні цінності, навчають слухатися та поважати старших, адже вони вже мають досвід та можуть підказати як зробити краще. Казки вчать, що будь-яку проблему можна вирішити, якщо усвідомлювати її причину та бути чесними самим з собою.

Для чого слухати казки?

Слухання аудіоказок допомагає розуміти структуру розповіді, критично мислити, розвивають уяву та емоційну стійкість.
Наприклад всім відома казка «Білосніжка та семеро гномів» Братів Грімм, засуджує жадібність мачухи та показує причинно-наслідковий зв’язок, до чого призводить марнославство. А казки «Карлик Ніс», «Красуня та Чудовисько», «БЕМБІ», «Снігова Королева», наочно показують важливість кмітливості та гостроти розуму, що зовнішність буває обманливою та тимчасовою, її можна втрати у будь-який момент, з різних причин, тому орієнтуватись потрібно на моральні якості та вдачу. Внутрішній світ набагато важливіший за зовнішню красу. Наша підбірка казок спонукає дітей виховувати силу характеру та вчитися контролювати свої емоції, не хвалитися, адже надмірна хвалькуватість спричиняє багато проблем.
Також ці твори, навчають не лінуватися, вірити в диво та піклуватися про молодших, бути щирим та добрим, адже тільки добро може перемогти зло. Але все ж їх головною думкою є те, що любов та дружба здолають будь-які перешкоди.
Слідуючи таким моральним цінностям, діти формують хороший характер та позитивні якості.
Для нас важливо, щоб діти засинали з гарним настроєм і мали велику користь від нашого продукту.
Аудіоказки українською записала та озвучила наша гарна подруга, талановита розповідачка казок Вікторія Ткачук. Саме її чарівним голосом доносяться цікаві історії до маленьких мрійників. Ми не просто створили цей ресурс з новими казками для нічника, а й надамо можливість слухати казки безкоштовно зі свого пристрою, чи то смартфон, чи то планшет, чи комп’ютер.

Для цього просто знайдіть та натисніть на відповідну іконку на головній сторінці нашого сайту. 

Читайте також