Бер 31, 2019 Writer Блог 0

Філантропія – це слово часто замінюють простим і зрозумілим – доброта. Принаймні, нам так здається. І саме це ми закладаємо в нашу мету, в наш проект і в кожну нашу дію. Віримо, що тільки роблячи добро, ми дійсно змінимо все навкруги на краще. Тепер хочемо вам розказати в чьому ми приймаємо участь.
Нещодавно ми провели черговий благодійний воркшоп зі сторітелінгу для дітей 6-10 років. Майстер-клас проводив автор казок  PogorelovTales Євген Погорєлов. Усі отримані від заходу кошти були відправлені на операцію з відновлення слуху для маленького Патрика Жукова.

Ми вже проводили акцію з таким самим наміром напередодні Дня Святого Патрика у дітячому містечку “Казка”, де ми досягли високих результатів, зібравши пристойну суму завдяки небайдужим містянам. У подарунок кожен, хто долучився до цієї програми, отримав по одній книжці з підписом автора.

Що може бути кращим, ніж знайомство з творцем улюблених казок? Коли діти можуть поставити йому питання та поспілкуватись з казкарем особисто. На майстер-класі Євген залучав дітей до процесу створення історій, де вони фантазували на взяті з повсякденного життя теми. Такі вправи допомагають їм краще, швидше і чіткіше формувати власні думки.

У рамках зустрічі для того, щоб заглибитись у творчий процес було використано не тільки текстові варіанти казок, а також короткий мультфільм, після якого діти разом з автором обговорювали побачене. Такі завдання допомагають їм краще розуміти мораль, яка подається у мультику/книжці, що хотів сказати автор, а також розвивати власні мисленнєві процеси та розумові здібності. Зазвичай всі діти люблять мультики тому на їхньому прикладі легше показувати принципи грамотної побудови історій.

Суть таких воркшопів у тому, що користь від них отримують абсолютно всі залучені. Діти отримують багаж знань, цікаве часопроведення, нові знайомства та двомовну казочку. А ми в свою чергу раді ділитися своїми навичками з підростаючим поколінням, при цьому, роблячи добру справу.

В кінці заходу кожен традиційно отримав у подарунок по одній книжці від автора та заряд позитивними враженнями. Переваги таких акцій можна перелічувати до нескінченості. Але висновок здається очевидним: це набагато корисніше, ніж проводити час за комп’ютером або телевізором. А якщо це ще й для доброї справи, то взагалі – безцінно.

Ви також можете долучитись до благодійництва – відвідуйте наші наступні заходи. А дізнатись про них ви можете на нашій сторінці у Facebook та в Instagram.

Читайте також