Цікаві традиції Дня Святого Миколая у світі | Pogorelov Tales
Гру 06, 2019 Fairy Блог 0 comments

Чи замислювались Ви, які існують традиції святкування Дня Святого Миколая у інших країнах?  Чим ще можна порадувати дитину?

Кожного року в перший місяць зими християни відзначають День Святого Микола. Православні християни святкують цей день – 19 грудня, а католики – 6 грудня.

Щороку в Україні діти з особливим трепетом в душі чекають цього дня. Як же його не чекати? Це ж і подарунки, і можливість листування з самим Миколаєм! Зазвичай в цей день в Україні люди влаштовували веселі гуляння: зустрічалися з друзями, ходили в гості, каталися на санях та співали пісень.

В Україні деінде існує чудова чудова традиція: варити узвар та кутю та частувати ними близьких людей. Також, саме на Миколая заведено  віддавати борги та прощати старі образи.

Святкування в світі

  • У Франції, наприклад, у муніципалітеті Сан-Ніколя-де-Пор, День Святого Миколая – це свято, що влаштовують особливо помпезно. Французького Миколая звати Пер Ноель. Активісти керують величезною театралізованою ходою вечірніми вулицями. Очолює цю процесію, звісно, Св. Миколай, а поруч з ним крокує – привид, який тримає в руках різки: ними він легенько б’є неслухняних хлопчиків та дівчаток.
  • У Італії святого, що обдаровує дітей, звати Баббо Натале. Він завжди із відьмою Бефаною. Слухняним діткам вона дарує солодкі ласощі, а хуліганам – вуглинки. Сам Баббо Натале полюбляє  пролазити в будинки через комин, щоби покласти подаруночки в залишені  червоні шкарпетки.

  • А у Польщі ввечері напередодні Дня Св. Миколая, діточки розвішують білі панчохи біля каміна, сподіваючись у них вранці знайти цукерки та горішки. Ймовірно, ця традиція виникла ще за його життя. За легендою, одного разу довідавшись про трьох сестер, які не могли вийти заміж, бо не мали приданого, Св. Миколай вирішив вночі пробиратись крізь димохід до них в будинок, покласти кожній у панчоху по злитку золота.
  • В Німеччині ще в сиву давнину було прийнято в цей день дарувати дітям новий зимовий одяг. Пізніше, батьки стали робити це вночі, щоб їхні дочки та синочки повірили в магію Святого Миколая. Дуже цікаво, що окрім новеньких теплих сукенок, штанців, светриків та муфточок, дітям дарували й нові зошитки, різноманітні смаколики та найголовніше – книжечки! А що може бути кращим подарунком ніж гарна книжка? Книжка в подарунок – це чудова можливість провести час зі своєю дитиною, даруючи свою любов та увагу! Адже саме завдяки прочитаним історіям із книги, дитина вчиться долати свої страхи, бути допитливим та кмітливим!

Тож давайте разом, окрім відвідування усіляких заходів урочистого свята, не забудемо про традицію подарувати дитині одну чи декілька чудових розвиваючих книжок і разом поринути в їх світ, провести час разом і відчути дух цього світлого свята з користі для дитини.

Ми якраз підготували для вас наші розвиваючі казки Погорєлова наповнені дивами, пригодами та важливими моральними цінностями. А ще, наші книжки написані двома мовами: українською та английсьькою 😉

ДІЗНАВАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО ДВОМОВНІ РОЗВИВАЮЧІ КАЗКИ ТА НІЧНИК, ЩО ЇХ РОЗПОВІДАЄ. 

ТИСНИ НА МАЛЮНОК

  

Related Posts