Сер 09, 2021 Fairy Блог 0

ІНТЕРАКТИВНІ РОЗМАЛЬОВКИ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД ПРОЕКТУ КАЗКИ ПОГОРЄЛОВА

Впевнені, що всі батьки давно вже знають чим корисні розмальовки для дітей. Навіть знають де придбати найкращі розмальовки, які подобаються саме вашій дитині. Впевненні, що ви не впадаєте у відчай, якщо улюблений магазин іграшок не встиг поповнити свої полиці й легко знаходите, де завантажити розмальовки. Тому ви точно оціните новину про запуск нового продукту – це розвиваючі дитячі корисні розмальовки за мотивами Казок Погорєлова з сюрпризом.

Ми неодноразово чули похвальні відгуки про ілюстрації до наших казок, адже вони так чудово доповнюють сюжет під час читання казок. Батьки розповідають нам, що разом з дітьми знаходять найменші дрібниці малюнків до казки, які підсилюють дитячу уяву.

“Інтерактивні казкові розмальовки” – це друкований збірник, в якому ви знайдете вже знайомі образи та персонажів у великому форматі, яким можна надати авторське оформлення за власним бажанням та фантазією. Наші розмальовки допоможуть дитині навчитись фокусувати увагу. Вони є прекрасним інструментом розвитку дрібної моторики у дітей. Саме тому це корисне та цікаве дозвілля.

На кожній сторінці надруковано вислів із казки, який нагадає дитині про моральні цінності та виховний зміст вже знайомої історії.

Ми обіцяли сюрприз? – Так! І не один!
На сторінках нашої розмальовки для дітей трапляють не лише знайомі персонажі “Казок Погорєлова”, а й деякі невидані казкові малюнки, які дитина може оформити без будь-якого зразка та шаблонів.

Також, для тих хто не в змозі чекати ані хвилини, а тим більше ні доби, якої потребує доставка друкованих розмальовок, ми зробили можливість завантажити розмальовки та надрукувати їх для дитини. В цьому розділі зображення оновлюються та змінюються, тож малеча не зможе нудьгувати! Це звісно не замінить друкований збірник казкових розмальовок, але допоможе зануритись у казковий світ за лічені хвилини.

І звісно найголовніший сюрприз від проекту “Казки Погорєлова” – це інтерактивність наших розмальовок. Друкована версія містить секретні коди-посилання за якими будь-який смартфон або планшет відкриє для малюка одразу дві додаткові розваги – аудіоказки українською, які можна слухати на ніч хоч цілий місяць, та електронні пазли, щоб збирати вже кольорові малюнки на будь-якому домашньому гаджеті.

Звісно повністю розкрити дитині Світ під назвою “Казки Погорєлова” – Світ, що повчає та захоплює цікавими історіями, Світ, що вчить вірити в себе та ніколи не здаватись – можна лише читанням. Так головним нашим продуктом, який ми створили для дитячого розвитку є друкований набір двомовних дитячих історій, тож радимо переконатись, що дитинка має доступ до нашого чарівного дерев’яного боксу, в якому знаходяться 5 двомовних книжок. Якщо малеча, ще не читає самостійно, то, будь ласка, створіть для неї незабутні вечори батьківського читання! Набір наших казок, як завжди на тій самій віртуальній полиці, чекає на замовлення.

Або розважити дитину з користю можна нашим диво нічником, що грає музику від дотику, розповідає наші казки на ніч, і в якому живе справжня рослина, за якою буде дбати дитинка.

ГОТУЙТЕ ОЛІВЦІ ТА ПОРИНАЙТЕ У СВІТ КАЗОК ПОГОРЄЛОВА, ЯКИЙ СТАВ ЩЕ БІЛЬШИМ!

ПОПУЛЯРНІ РОЗВИВАЮЧІ ПРОДУКТИ

Читайте також