Сер 12, 2021 Fairy Блог 0

Розмальовки розвивають маленьких геніїв.
Про користь розмальовок

Така проста річ як розмальовки є не просто хорошим заняттям для дитини на вечір, а й вносить величезний внесок в розвиток творчих здібностей, а також слугує хорошим початком для формування особистості маленької людини.

Раніше розмальовки для хлопчиків традиційно відокремлюють від розмальовок для дівчаток. Вважалося, що хлопчата віддають перевагу транспорту, техніці, роботам, динозаврам, а дівчатка – квітам, принцесам з казок, сукням, лялькам. Але не варто звужувати коло інтересів дитини. Це забобони! Кожна дитина повинна спробувати себе в різних сферах.

Перші розмальовки для малюків

Знайомити малюка з розмальовками можна у дворічному віці. До цього моменту, напевно, ваш малюк вже добре тримає в руці олівці та фломастери й на повну орудує ними на папері. Вибираючи розмальовку для малюків 2-4 років, звертайте увагу на складність зображень: в них повинно бути мінімум дрібних деталей, всі образи повинні бути чіткими та зрозумілими вашій дитині. Розфарбовувати перші малюнки краще олівцями: так малюкові буде простіше навчитися замальовувати, не заходячи за межі малюнка. Коли юний художник буде добре справлятися з цим завданням, можна переходити до фарб, можливості яких значно більші! Покажіть, як можна змішувати кольору, щоб отримувати інші! Напевно, такий досвід сподобається вашому досліднику!

Чим корисні розмальовки для дітей?

Безсумнівно, розмальовки дуже впливають на розвиток дітей!
1. У розмальовках малюк зустрічає різні нові предмети та форми, назви яких він поки не знає, але з вашою допомогою скоро поповнить ними свій словниковий запас. Через розмальовку дитина вчиться підбирати гамму кольорів, запам’ятовує форми, як правильно намалювати той чи інший предмет або персонаж. Окрім вивчення кольорів, дитина зможе переносити властивості об’єктів, які бачить в реальному світі (жовте сонце, зелену траву), на папір.

2. Звичайно ж, розмальовки сприяють розвитку дрібної моторики (яка впливає на мовний центр), посидючості та терпіння. Розфарбовування запускає обидві півкулі головного мозку. Коли ми роздумуємо про баланс і вибір кольору, беремо в руку олівець і починаємо штрихувати, то поєднуємо відразу два процеси: розв’язання проблеми й дрібну моторику. Це свого роду вправи, які тренують мозок, привчаючи його працювати над простими задачами та поступово переходити до більш складних.

3. У процесі розфарбовування малюки вчаться контролювати рухи власної руки, намагаючись не заходити за краї фігури, вчаться акуратності. До того ж правильно тримаючи в руці фломастер або олівець, малюк готує свою руку до письма.

4. Вірите чи ні, але розфарбовування допоможе поліпшити й інтелектуальні навички. Завдяки стимулюванню тих ділянок мозку, які підвищують концентрацію й увагу, навіть маленька дитина привчається до організованості, зібраності та засадам тайм-менеджменту. Річ у тому, що за структурування інформації відповідає лобова частка мозку, а розфарбовування дрібних і вигадливих деталей активізує саме її роботу. Чим більше кольорів ви будете використовувати, чим складніші будуть візерунки, тим краще працює мозок.

5. Нарешті, розфарбовування дуже заспокоює. Не дарма сьогодні існує антистресова терапія розмальовками навіть для дорослих. Розфарбування допомагає маленьким непосидам розслабитися і заспокоїти нерви. Після активного дня дитині просто необхідно відпочити та розслабитися. А розфарбування змушує навіть найбільшого пустуна сісти за стіл і поринути у світ фантазії. Малювання стимулює творчість дитини, воно дозволяють дітям користуватися своєю уявою, щоб вигадувати різні історії, сценарії та створювати своє власне мистецтво. Діти, які постійно зайняті вигадуванням, підтримують власне розумове здоров’я і найчастіше уникають таких проблем, як дитяча депресія.

Тож в користі розмальовок розібралися, і тепер саме час звернути увагу на казкові розмальовки, які ми створили за мотивами Казок Погорєлова. Вони призначені для дітей різного віку, містять як великі, так і дрібні деталі, й допоможуть дитині ще краще розкрити зміст сучасних виховних історій.

БІЛЬШЕ ПРО НАШІ РОЗМАЛЬОВКИ ТУТ:
 https://pogorelovtales.com/2021/08/09/interaktyvni-rozmalovky-dlya-ditej-vid-proektu-kazky-pogoryelova/

ПОПУЛЯРНІ РОЗВИВАЮЧІ ПРОДУКТИ

Читайте також