Лют 07, 2023 story Блог 0

казки Погорєлова

Маємо ще один подарунок для дітей, батьків та викладачів англійської мови – сучасні українські казки Погорєлова озвучені англійською мовою. Відкриваємо тимчасовий безкоштовний доступ до нашого продукту – аудіо казки.

Казки Погорєлова це сучасні двомовні українські казки в яких версія рідною мовою допомагає дітям засвоїти важливі моральні цінності, а варіант англійською- корисний для практики іноземної мови. Але наші казки популярні не лише серед українських дітей, а і в країнах де спілкуються англійською тому у нас існує й аудіо версія казок в професійній озвучці записана носіями англійської мови. Такий підхід передає атмосферу казки для дітей, що говорять англійською, а для українських дітей буде корисним, щоб почути правильну вимову. Ці аудіо казки будуть цікавими для батьків та викладачів англійської мови які хочуть запропонувати дітям ще більшу практику мови міжнародного спілкування.

Обирайте одну з представлених аудіо казок та насолоджуйтесь прослуховуванням разом з дитиною.

казки Погорєлова про музичну качечкуказки Погорєлова

Також запрошуємо відвідати наш портал популярних аудіо казок українською мовою.

На порталі представлені аудіо казки від нашого проекту, а також класичні знайомі історії від інших авторів. Представлені казки не просто створюють гарне дозвілля дитині, а і перетинаються з програмою молодшої школи України.

 

 

Читайте також