Казка про Музичну Качечку – “Казки Погорєлова” Книга 3

«Казка про Музичну Качечку» – одна з п’яти казок першої колекції “Казки Погорєлова”. Сучасна зимова повчальна казка про талант та віру в себе, про ті речі які так необхідні кожній дитині. Казка двома мовами з великим виховним змістом. Казка допомогає дитині повірити у власні сили, бути цілеспрямованою та наполегливою. Основна ідея історії #проМузичнуКачечку показати що талант є в кожний людині, головне його розвивати. Як важливо виховувати в дитині цілеспрямованість, наполегливість та найголовніше як допомогти їй повірити у власні сили. Казка наповнена духом зими та Різдва.

АУДІОКАЗКА

Тимчасовий доступ до укаїнської аудіоказки в англійській озвучці. Запис професійного рівня носіями мови.

Які супервластивості у Музичної Качечки? Що чекає на дівчинку в найвідповідальніший момент, чи зможе вона відшукати талісман?
Яка несподівана зустріч чекає на героїню?

На всі ці питання знаходьте відповіді на сторінках “Казки про Музичну Качечку” – одна з п’яти книжок на двох мовах – українській та англійській, що знаходяться в середині дерев’яного подарункового боксу. Набір створений подарувати приємні враження дитині, допомогти у вихованні та практиці англійської мови. Тож замовляйте подарунковий бокс або нічник, який розкаже цю та тисячі інших казок.

Про що ж вони – #казкиПогорєлова?
Ми часто отримуємо це питання, і вирішили трошки розказати…

ПОПУЛЯРНІ РОЗВИВАЮЧІ ПРОДУКТИ

Сучасний дитячий майданчик

Персонаж “Казки про Музичну Качечку” став одним з головних героїв сучасного інноваційного майданчика, про який ви можете почитати на нашому сайті

ОСТАННІ НОВИНИ