Казка про Музичну Качечку – “Казки Погорєлова” Книга 3

«Казка про Музичну Качечку» – одна з п’яти казок першої колекції “Казки Погорєлова”. Сучасна зимова повчальна казка про талант та віру в себе, про ті речі які так необхідні кожній дитині. Казка двома мовами з великим виховним змістом. Казка допомогає дитині повірити у власні сили, бути цілеспрямованою та наполегливою. Основна ідея історії #проМузичнуКачечку показати що талант є в кожний людині, головне його розвивати. Як важливо виховувати в дитині цілеспрямованість, наполегливість та найголовніше як допомогти їй повірити у власні сили. Казка наповнена духом зими та Різдва. 

 

Які супервластивості у Музичної Качечки? Що чекає на дівчинку в найвідповідальніший момент, чи зможе вона відшукати талісман?
Яка несподівана зустріч чекає на героїню?

На всі ці питання знаходьте відповіді на сторінках “Казки про Музичну Качечку” – одна з п’яти книжок на двох мовах – українській та англійській, що знаходяться в середині дерев’яного подарункового боксу. Набір створений подарувати приємні враження дитині, допомогти у вихованні та практиці англійської мови. Тож замовляйте подарунковий бокс або нічник, який розкаже цю та тисячі інших казок.

ПОПУЛЯРНІ РОЗВИВАЮЧІ ПРОДУКТИ

Сучасний дитячий майданчик

Персонаж “Казки про Музичну Качечку” став одним з головних героїв сучасного інноваційного майданчика, про який ви можете почитати на нашому сайті

ОСТАННІ НОВИНИ