Казка про Блакитну Зірочку – “Казки Погорєлова” Книга 4

«Казка про Блакитну Зірочку» – одна з п’яти казок першої колекції “Казки Погорєлова”. Сучасна пригодницька морська дитяча історія двома мовами з великим виховним змістом. Що може бути важливішим за родину та взаєморозуміння між членами сім‘ї? Діти це відчувають ще від народження. Щоб закріпити такі цінності без нав‘язувань була створена наша казочка #проБлакитнуЗірочку, яка розповідає про цінності спілкування з близькими та рідними. Окрім цього, історія занурює читача в дивовижний світ чарів, лицарів та героїв. Дитина точно захопиться дивовижними пригодами та засвоїть в собі важливі моральні цінності #казкиПогорєлова.

Що ж таємничого знайшла дівчинка і які пригоди її очікували? Як Блакитна Зірочка потрапила з рук магів та королів до звичайної дівчинки у наш час?
На всі ці питання знаходьте відповіді на сторінках “Казки про Блакитну Зірочку” – одна з п’яти двомовних книжок, що знаходяться в середині дерев’яного подарункового боксу. Набір створений подарувати приємні враження дитині, допомогти у вихованні та практиці англійської мови. Тож замовляйте подарунковий бокс або нічник, який розкаже цю та тисячі інших українських казок.

ПОПУЛЯРНІ РОЗВИВАЮЧІ ПРОДУКТИ

Сучасний дитячий майданчик

Персонаж “Казки про Блакитну Зірочку” став одним з головних героїв сучасного інноваційного майданчика, про який ви можете почитати на нашому сайті

ОСТАННІ НОВИНИ