Казка про Блакитну Зірочку – “Казки Погорєлова” Книга 4

«Казка про Блакитну Зірочку» – одна з п’яти казок першої колекції “Казки Погорєлова”. Сучасна пригодницька морська дитяча історія двома мовами з великим виховним змістом. Що може бути важливішим за родину та взаєморозуміння між членами сім‘ї? Діти це відчувають ще від народження. Щоб закріпити такі цінності без нав‘язувань була створена наша казочка #проБлакитнуЗірочку, яка розповідає про цінності спілкування з близькими та рідними. Окрім цього, історія занурює читача в дивовижний світ чарів, лицарів та героїв. Дитина точно захопиться дивовижними пригодами та засвоїть в собі важливі моральні цінності #казкиПогорєлова.

Що ж таємничого знайшла дівчинка і які пригоди її очікували? Як Блакитна Зірочка потрапила з рук магів та королів до звичайної дівчинки у наш час?
На всі ці питання знаходьте відповіді на сторінках “Казки про Блакитну Зірочку” – одна з п’яти двомовних книжок, що знаходяться в середині дерев’яного подарункового боксу. Набір створений подарувати приємні враження дитині, допомогти у вихованні та практиці англійської мови. Тож замовляйте подарунковий бокс або нічник, який розкаже цю та тисячі інших українських казок.

Про що ж вони – #казкиПогорєлова?
Ми часто отримуємо це питання, і вирішили трошки розказати…

ПОПУЛЯРНІ РОЗВИВАЮЧІ ПРОДУКТИ

Сучасний дитячий майданчик

Персонаж “Казки про Блакитну Зірочку” став одним з головних героїв сучасного інноваційного майданчика, про який ви можете почитати на нашому сайті

ОСТАННІ НОВИНИ