Казка про Зелену фею – Королеву полину – “Казки Погорєлова” Книга 2

«Казка про Зелену фею – королеву полину» – одна з п’яти казок першої колекції “Казки Погорєлова”. Сучасна пригодницька дитяча історія двома мовами з великим виховним змістом. Казка показує як важливо бути обережними з незнайомцями, цінність справжньої дружби та мудрість батьківських порад. В історії ставиться наголос на значення правди в житті, стосунках двох подружок. Ця пригода навчила дівчат цінувати справжню дружбу, адже приємно, коли поруч людина, яка хвилюється за тебе.
Історія #проЗеленуФею містить в своєму захоплюючому сюжеті багато цінних думок для формування в дитині особистості, як і інші казки #казкиПогорєлова

АУДІОКАЗКА

Тимчасовий доступ до української аудіоказки в англійській озвучці. Запис професійного рівня носіям мови.

Хто така чарівна Зелена Фея? Які завдання чекають на подружок? Чи буде чарівне зілля і для чого? Навіщо героям казки #проЗеленуФею викликати могутнього духа і що ж буде далі?
На всі ці питання знаходьте відповіді на сторінках “Казки про Зелену Фею – Королеву полину” – одна з п’яти двомовних книжок, що знаходяться в середині дерев’яного подарункового боксу. Набір створений подарувати приємні враження дитині, допомогти у вихованні та практиці англійської мови. Тож замовляйте подарунковий бокс або нічник, який розкаже цю та тисячі інших казок.

Про що ж вони – #казкиПогорєлова?
Ми часто отримуємо це питання, і вирішили трошки розказати…

ПОПУЛЯРНІ РОЗВИВАЮЧІ ПРОДУКТИ

Сучасний дитячий майданчик

Персонаж “Казки про Зелену Фею – Королеву полину” став одним з головних героїв сучасного інноваційного майданчика, про який ви можете почитати на нашому сайті

ОСТАННІ НОВИНИ