Казка про Мандруючого хлопчину – “Казки Погорєлова” Книга 5

«Казка про Мандруючого хлопчину» – одна з п’яти казок першої колекції “Казки Погорєлова”. Сучасна пригодницька дитяча історія двома мовами з великим виховним змістом. Історія яка демонструє важливість та необхідність постійного розвитку людини, розширення кругозору, вивчення оточуючого світу, а також освіти. Пригоди, які відбуваються в казці, допомагають дитині зрозуміти який дивовижний та різнобічний світ, а головне який він цікавий.
Історія містить у своєму захоплюючому сюжеті багато цінних думок для формування в дитині особистості, як і інші #казкиПогорєлова

Як і куди хлопчина розпочав свою подорож? Які завдання чекають на Мандруючого хлопчину за межами рідного містечка? Хто першим трапиться на шляху хлопця і що ж буде далі?
На всі ці питання знаходьте відповіді на сторінках “Казки про Мандруючого хлопчину” – одна з п’яти двомовних книжок, що знаходяться в середині дерев’яного подарункового боксу. Набір створений подарувати приємні враження дитині, допомогти у вихованні та практиці англійської мови. Тож замовляйте подарунковий бокс або нічник, який розкаже цю та тисячі інших казок.

ПОПУЛЯРНІ РОЗВИВАЮЧІ ПРОДУКТИ

Сучасний дитячий майданчик

Персонаж “Казки про Мандруючого хлопчину” став одним з головних героїв сучасного інноваційного майданчика, про який ви можете почитати на нашому сайті

ОСТАННІ НОВИНИ