Казка про Мандруючого хлопчину – “Казки Погорєлова” Книга 5

«Казка про Мандруючого хлопчину» – одна з п’яти казок першої колекції “Казки Погорєлова”. Сучасна пригодницька дитяча історія двома мовами з великим виховним змістом. Історія яка демонструє важливість та необхідність постійного розвитку людини, розширення кругозору, вивчення оточуючого світу, а також освіти. Пригоди, які відбуваються в казці, допомагають дитині зрозуміти який дивовижний та різнобічний світ, а головне який він цікавий.
Історія містить у своєму захоплюючому сюжеті багато цінних думок для формування в дитині особистості, як і інші #казкиПогорєлова

Як і куди хлопчина розпочав свою подорож? Які завдання чекають на Мандруючого хлопчину за межами рідного містечка? Хто першим трапиться на шляху хлопця і що ж буде далі?
На всі ці питання знаходьте відповіді на сторінках “Казки про Мандруючого хлопчину” – одна з п’яти двомовних книжок, що знаходяться в середині дерев’яного подарункового боксу. Набір створений подарувати приємні враження дитині, допомогти у вихованні та практиці англійської мови. Тож замовляйте подарунковий бокс або нічник, який розкаже цю та тисячі інших казок.

Про що ж вони – #казкиПогорєлова?
Ми часто отримуємо це питання, і вирішили трошки розказати…

ПОПУЛЯРНІ РОЗВИВАЮЧІ ПРОДУКТИ

Сучасний дитячий майданчик

Персонаж “Казки про Мандруючого хлопчину” став одним з головних героїв сучасного інноваційного майданчика, про який ви можете почитати на нашому сайті

ОСТАННІ НОВИНИ