Казка про Томатного Пана – “Казки Погорєлова” Книга 1

«Казка про Томатного Пана» – одна з п’яти казок першої колекції “Казки Погорєлова”. Сучасна пригодницька дитяча історія двома мовами з великим виховним змістом.
Казка показує цінність та необхідність збереження природи. Природа та навколишній світ – це те, про що має піклуватись кожен. Саме тому так важливо з самого малечку виховувати любов до них. Також книжка висвітлює важливі вчинки, які допомогають «врятувати» ситуацію. Особливий акцент у казці ставиться на потребу мотивації в житті людини. Ця історія занурює у світ духів природи, які мають властивості сучасного світу.

 

Хто така чарівна істота Томатний Пан та які у нього наміри? Які завдання підготувала річка для головного героя історії?
На всі ці питання знаходьте відповіді на сторінках Казки про Томатного Пана – одна з п’яти двомовних книжок, що знаходяться в середині дерев’яного подарункового боксу. Набір створений подарувати приємні враження дитині, допомогти у вихованні та практиці англійської мови. Тож замовляйте подарунковий бокс або нічник, який розкаже цю та тисячі інших казок.

ПОПУЛЯРНІ РОЗВИВАЮЧІ ПРОДУКТИ

Сучасний дитячий майданчик

Персонаж Казки про Томатного Пана став одним з головних героїв сучасного інноваційного майданчика, про який ви можете почитати на нашому сайті

ОСТАННІ НОВИНИ