Казка про Томатного Пана – “Казки Погорєлова” Книга 1

«Казка про Томатного Пана» – одна з п’яти казок першої колекції “Казки Погорєлова”. Сучасна пригодницька дитяча історія двома мовами з великим виховним змістом.
Казка показує цінність та необхідність збереження природи. Природа та навколишній світ – це те, про що має піклуватись кожен. Саме тому так важливо з самого малечку виховувати любов до них. Також книжка висвітлює важливі вчинки, які допомогають «врятувати» ситуацію. Особливий акцент у казці ставиться на потребу мотивації в житті людини. Ця історія занурює у світ духів природи, які мають властивості сучасного світу.

Хто така чарівна істота Томатний Пан та які у нього наміри? Які завдання підготувала річка для головного героя історії?
На всі ці питання знаходьте відповіді на сторінках Казки про Томатного Пана – одна з п’яти двомовних книжок, що знаходяться в середині дерев’яного подарункового боксу. Набір створений подарувати приємні враження дитині, допомогти у вихованні та практиці англійської мови. Тож замовляйте подарунковий бокс або нічник, який розкаже цю та тисячі інших казок.

Про що ж вони – #казкиПогорєлова?
Ми часто отримуємо це питання, і вирішили трошки розказати…

ПОПУЛЯРНІ РОЗВИВАЮЧІ ПРОДУКТИ

Сучасний дитячий майданчик

Персонаж Казки про Томатного Пана став одним з головних героїв сучасного інноваційного майданчика, про який ви можете почитати на нашому сайті

ОСТАННІ НОВИНИ