Кві 29, 2020 Fairy Блог 0

Вивчення англійської мови непросте завдання для дорослої людини, для дитини ж це може ставати складною і нудною справою. Ми доведемо Вам, що це абсолютно не так.

У статті зібрано ТОП-10 порад як вчити англійську з дитиною цікаво і найголовніше ефективно.

1.Перегляд мультфільмів англійською.

Перегляд мультиків має цілий ряд плюсів. По-перше, діалоги персонажів побудовані так, що інтуїтивно дитині буде зрозуміло, про що говорять. По-друге, персонажі говорять чітко, повільно і дуже виразно, а яскравий відеоряд буде сприяти, запамятовуванню шляхом асоціацій. Так, що прийшов час по-новому поглянути на світ Діснея, адже зараз можна переглядати мультфільми англійською онлайн.

2. Співайте разом з дитиною

Чому потрібно співати, вивчаючи англійську? Коли ми співаємо, наша артикуляція візуально дещо перебільшена і дитині так легше її імітувати. Крім цього, в піснях багато повторень, за рахунок цього дитина швидше запам’ятовує нові слова і фрази.

3. Картки

Класичний спосіб вивчення нової лексики – словникові картки. На аркуші паперу розміщують слово, його переклад і зображення. Можна купити готові, але краще створити їх разом з дитиною. Картки використовують у багатьох іграх спрямованих на вивчення нової лексики. Навіть під час створення дитина запам’ятовує англійські слова і їх значення.

4. Домашній театр

Розіграйте з дитиною невеликі сценки англійською або робіть «інсценування» віршів, адже і в віршах є сюжет. Так дитина зможе не тільки вивчити мову, але і розвинути уяву і творчі здібності.

5. Рольова гра

Один з основних стимулів до навчання є гра. Зокрема рольові ігри – самі  інформативні та ефективні для засвоєння пройденого матеріалу дітьми. Під час рольових ігор відбувається тренування: говоріння і сприйняття англійської мови на слух.

6. Ігри для смартфонів

Світ нових технологій вже давно став частиною нашого життя. Вік, в якому діти знайомляться з цими технологіями зменшується з кожним роком. Багато додатків і програм можуть взяти на себе навчальні функції, які раніше виконували іграшки, конструктори. Існує безліч навчальних програм та ігор на смартфон. Так ваша дитина зможе завжди корисно проводити час зі своїм гаджетом.

7. Стікери

Напишіть з дитиною потрібні англійські слова, вирази і т.д. і розклейте їх по дому. Кожен день повторюйте їх з дитиною, так можна легко і швидко запам’ятати нові слова.

8. Пальчикова гра англійською

Дуже важливою частиною роботи з розвитку дрібної моторики є «пальчикові ігри», finger games або tickle games.Такі ігри не тільки розважають дитину, а й допомагають розвивати у дітей координацію рухів, стимулювати розвиток мовних навичок, підвищити увагу і звичайно ж весело вчити англійську.

9. “Англійські прогулянки”

У вивченні будь-якої мови необхідно постійне повторення пройденого матеріалу і практика. У випадку з дитиною нудні тести і зрізи знань не підходять. Тому замість них можна робити тематичні прогулянки. Наприклад, похід до зоопарку буде відмінною можливість повторити назви всіх тварин. Так дитина буде вчитися застосовувати знання на практиці.

10. Книги

Читання має головну перевагу серед інших способів вивчення англійської, саме під час читання дитина засвоює найскладнішу частину англійської – граматику і орфографію. Під час читання у дитини за рахунок візуалізації слів на папері краще працює “асоціативний місток” (звучання-написання).

Єдине, що треба зробити батькам це знайти справді цікаві книги для своєї дитини. Якщо дитина не може ще самостійно читати, то тоді можна разом з дитиною починати читати найпростіші дитячі казки англійською мовою, так Ви проведете час разом і з користю.

Казки Погорєлова – це розвиваючі казки на двох мовах. Вони дозволяють не тільки практикувати англійську з дитиною, а й прищепити важливі моральні цінності, виховати дитину правильно.

Ми хочемо познайомити вас з нашими розвиваючими казками українською та англійською. Вони неймовірно корисні!

А зараз ще й знижка 20% на набір розвиваючих дитячих книжок від нашого бренду. Тисни на картинку нижче, оформлюй замовлення, в розмові з менеджером назви промо код “англійська для дітей”, він підрахує вашу знижку.

Читайте також