Лип 31, 2020 Fairy Блог 0

8 додатків на смартфон для дитячого розвитку

Все частіше сьогодні постає питання чи варто вашій дитині дозволяти грати на телефоні, планшеті або комп’ютері з малечку. Дехто вважає, що в XXI столітті ігри руйнують незміцнілу дитячу психіку, а інші вірять в її тренування за допомогою шутерів та слешерів.

Давно доведено, що дитину краще навчати та розвивати саме в процесі гри. Цим скористалися розробники ігор для смартфонів, та почали випускати ігри, які допомагають дітям розвиватися. Якщо смартфон в руках дитини це явище неминуче, тоді радимо скористатися нашою підбіркою додатків, які хоч і представляють собою ігри, але допомагають в розвитку дитини. Це лише маленька частина популярних дитячих додатків, які допоможуть у пізнавальному процесі та розвитку важливих навичок та знань.

 1.   Вивчити цифри за допомогою смартфону. Гра «Веселі Цифри».

Це весела інтерактивна гра, яка допоможе вашому малюку навчитися рахувати, та не змусить нудьгувати під час навчання, а також мобільний додаток активізує увагу і навчає гравця, розвиває мислення та дрібну моторику у дітей.

 

 2.   Легко вивчити абетку з дитиною. Гра “Мишеняткова Абетка”.

Це весела гра, де ваш малюк разом з вами буде спостерігати,  як оживають веселі персонажі. А також ця гра допоможе не лише  вивчати букви, але й познайомитись з різними предметами, та дізнається, які звуки відносяться до живих та неживих істот.

 

  3.  Вивчати фрукти та овочі допоможе гра “Кумедна їжа

В даному додатку зібрано 17 різноманітних та цікавих ігор, завдяки яким, ваш малюк матиме змогу вивчати фрукти і овочі, кольори, геометричні фігури, та розвиватиме уяву. Це знання які є необхідними для дитини дошкільного віку, які в додатку подаються в цікавій та захоплюючій формі.

 

 4.  Вивчення тварин та розвиток уваги з грою «Kids Theater: Farm Show» це завжди весело

Під час гри, ваша дитина має знаходити тварин, які видають відповідні звуки. Гравцю треба натискати на різні декорації за якими сховались різні тварини. Цікавість гри полягає в тому, що  тварини ховаються в несподіваних місцях, а під час такого пошуку дитина дізнається більше про середовище існування різних істот.

 

   5. Розвивати увагу у дитини, а також вміння зосередитись допоможе гра «Дитячі пазли».

Цей цікавий освітній додаток займе будь-яку дитину на тривалий час . Завдяки даній грі, ваш малюк зможе весело вивчати різних тварин, цифри, алфавіт, овочі та фрукти, транспорт, професії, емоції, кольори і музичні інструменти.

Якщо ви вже знайомі з нашими розвиваючими казками, то пропонуємо вам позбирати віртуальні пазли за мотивами знайомих для дитини історій. Збирати ці пазли можна прямо на нашому сайті без встановлення інших додатків.

 

 6. Розвивати дрібну моторику та вивчати кольори цікаво з грою «Малювання пальцями для дітей»

Гра дозволяє дитині легко та вправно проявити свою фантазію, та створити свої перші шедеври. Такий процес розвиває дрібну моторику, а як відомо, це в свою чергу позитивно впливає на всі інші процеси розвитку: мовлення, мислення, тощо. Функціонал гри дозволяє обирати не лише кольори та товщину пензля, а й поділитися малюнком, народженим від дотиків пальцями.

 

  7. Логіку та пам’ять весело розвивати у дитини допоможе гра «Орігамі для дітей: розумні розвиваючі ігри»

Ця гра буде досить цікава та корисна для будь-якої дитини. Даний мобільний додаток допоможе вашій дитині розвивати не тільки необхідні якості, а й створювати цілі віртуальні світи. Граючи в цю гру, діти створюють своїх власних героїв або тварин, а потім вигадують їх історії та пригоди.

Що ж робити, коли у батьків надвечір не залишається сил читати або розповідати казки дитині, але так хочеться, щоб малюк засинав в казковій атмосфері? Порятунком в такій ситуації може бути з безлічі додатків, які розповідають казки на ніч, але мі радимо  те, що вразить дитину набагато сильніше – унікальний нічник, у якому живе справжня рослина та який вміє розповідати казки. А от слухати казки онлайн на цьому нічнику треба саме за допомогою смартфону. Таке рішення розвиває у дитини почуття піклування про живу істоту, відповідальність, заповнить кімнату м’яким світлом та допоможе зробити засинання казковим.

 

8. Чарівний нічник з казками

Чарівний нічник з казкамиЦе справжній нічник, в якому ще й росте жива рослина. Але справжня магія починається, коли навести камеру смартфону на нічник… На екрані смартфону з’явиться вибір казок, тисніть на будь-яку та нічник почне її розповідати.

 

Читайте також