Вер 16, 2021 Fairy Блог 0

Дитячий портал. Корисні розваги online

Казки Погорєлова – це сучасні дитячі книжки, які допомагають батькам виховати дитину, і іноді здається що нашою метою є спонукати до читання. Та до того як навчити дитину читати ми пропонуємо батькам дуже корисний інструмент виховання дитини – цікава історія. Історія, яку батьки можуть читати дитині на ніч, переказувати її, чи за допомогою нашої іграшки просто її увімкнути. До того як дитина буде читати, надихаючись прикладом батьків, вона зацікавиться багатьма іграшками, мультфільмами та іграми.
І звісно ж до її рук потрапить сучасний гаджет. Турбота про смартфон в руках дитини недаремна, але небезпеку викликає не сам пристрій, а безконтрольність контенту та моделі його використання. Дбайливі батьки завжди мають знати, що дивиться дитина у смартфоні, у що грає, та скільки часу з ним проводить. Та так чи інакше, це невід’ємна частина дитячого дозвілля сьогодні. Не зважаючи на всю різноманітність розважального контенту для дітей, існує немало і розвиваючого. Головне – задатись метою його знайти.

Саме для батьків та вихователів маленьких геніїв, що хочуть дати дитині найкорисніше під час користування гаджетом, ми створили розважальний дитячий портал. Це Дитяче меню на сайті проекту “Казки Погорєлова”, до якого дитина має вкрай легкий доступ, а контент на нашому дитячому порталі ретельно підібраний для дитячого розвитку. Наш новий сервіс буде корисний батькам, вихователям, вчителям та всім хто прагне, щоб дитина проводила час за комп’ютером чи смартфоном з користю.

ОНЛАЙН ПОРТАЛ ДИТЯЧИХ РОЗВАГ

 

На будь-якій сторінці сайту Казки Погорєлова у правому нижньому куточку знаходяться чарівні дверцята. Саме вони й ведуть до захоплюючого цікавого світу дитячого розвитку. Від одного дотику пальця чи курсору мишки з’явиться чарівна веселка, що продемонструє всі розваги Дитячого порталу.

 

Розвиваючі ігри для дітей на смартфоні чи комп’ютері: ЩО В СЕРЕДИНІ?

 

Розмальовки для дітей за мотивами сучасних казок нашого проекту. Ви можете завантажити розмальовки безкоштовно й легко, а потім роздрукувати їх. Розмальовки за мотивами сучасних казок зможуть зацікавити дитини, а ми подбаємо, щоб їх кількість постійно збільшувалась. Унікальні сюжети для малювання також доступні у наших інтерактивних друкованих розмальовках.
РОЗМАЛЬОВУВАТИ ТУТ

 

 

Інтерактивні пазли для дитини – цікаві смаковиті зображення, сюжети улюблених сучасних дитячих казок та магія дотику. Це інтерактивні пазли за сюжетом Казок Погорєлова. Відкривайте їх на будь-якому пристрої, щоб дитина могла насолодитись корисною розвиваючою розвагою. Найкращий досвід можна отримати, якщо збирати пазли онлайн на пристроях з сенсорним екраном. Тоді вся магія відбуватиметься саме від дотику.
ЗБИРАТИ ПАЗЛИ

 

 

В той момент коли читання є не дуже зручним, стане в пригоді можливість послухати казку онлайн. Відомі аудіоказки різних авторів озвучені українською та улюблені дітьми. Ми підібрали популярні аудіоказки серед найменшої аудиторії. Потрібно лише декілька дотиків, щоб слухати казку онлайн абсолютно безкоштовно. Кількість постійно оновлюється. Доступні як класичні, так і сучасні аудіоказки українською.
СЛУХАТИ КАЗКИ

 


Справжня родинна розвага – створіть казкову аватарку дитини або з дитиною за допомогою нашого Чарівного Фотоперетворювального Пристрою. Завантажте власне фото та отримайте прикрашене Казкою. Похизуйтесь Казковою аватаркою в соціальних мережах, або просто збережіть для родинного архіву.
ЗРОБИТИ ФОТО

 

 

Наший розважальний Дитячий портал сподобається дітям, а батьки оцінять його користь. Ми постійно оновлюємо корисний дитячий контент, а також відкриті до пропозицій та побажань. Зробіть дозвілля дитини корисним навіть з гаджетом в руках!

ПОПУЛЯРНІ РОЗВИВАЮЧІ ПРОДУКТИ

Читайте також