Жов 24, 2020 Fairy Блог 0

Автор проєкту Казки Погорєлова (двомовні дитячі книжки для виховання та вивчення англійської), український дитячий письменник Євген Погорєлов ініціював новий соціальний проєкт у місті Миколаїв – Жовта стрічка (Yellow Strip). Це масштабна ініціатива передбачає нанесення жовтих маркувальних ліній на початку та в кінці сходових маршів в місцях загального користування. Це передбачено державними будівельними нормами, частина про інклюзію, пункт 5.2.2 для людей з поганим зором. На сьогодні створення таких маркувальних елементів не менш необхідно для людей без вад зору, адже додає інформативності при пересуванні містом.  Це буде корисним для не дуже уважних мешканців Миколаєва, а також для людей хто любить пересуватися не відриваючись від екрана смартфону.

Це персональна ініціатива автора, яку він вже почав впроваджувати в життя власними ресурсами, але до якої він планує долучити небайдужих громадян, щоб маркерування міста відбувалося швидше. Найбільша потреба існує у людях, які фізично допоможуть втілювати проєкт у життя. Також іде пошук людини, яка очолить цей проєкт, про це було наголошено у презентаційному відео.

Проєкт має у собі глибокий символізм, який відображається навіть в таких елементах як логотип та брендовий одяг проєкту. Існує дуже багато дрібниць про які буде поступово розповідатись на офіційних ресурсах, в тому числі facebook-спільнота “Жовта стрічка”. Офіційний хештег проекту – #YeSMyko

Це не перший проєкт письменника для Миколаєва, про попередні ініціативи можна почитати у спеціальному розділі. Але профільними діями команди Казки Погорєлова є створення розвиваючих двомовних історій, які представлені у вигляді набору книжок та іграшок, що вміють їх розповідати.

Читайте також