Жов 27, 2020 Fairy Блог 0


Казка – це найкращий друг дитини з самого раннього віку, що допомагає у становленні характеру й вихованні. Історії які читає дитина, персонажі казок, їхні вчинки й обставини, в які потрапляють герої допомагають дитині вчитися новому, приймати правильні рішення і взаємодіяти з людьми. Ми підібрали для вас і ваших дітей невелику добірку корисних казок, яка допоможе виховати вашу дитину і описали чому навчають ці казки.

Л. Толстой “Брехун” – Казка розповідає про те, що лукавити й брехати недобре, а іноді й небезпечно.

Казки Погорєлова “Казка про томатного пана» вчить цінувати природу, а також вміти жертвувати власним егоїзмом заради важливих речей.

Г-Х. Андерсен “Гидке каченя” – Історія про те, що потрібно цінувати свою унікальність і неповторність.

Брати Грімм “12 братів”. Казка дозволить навчити дітей відповідальності та бути слухняними.

“Вовк та семеро козлят”. Історія про те, що не варто вірити всім підряд, потрібно бути уважним і обережним, і як погано, коли діти не слухають батьків.

К. Чуковський “Тараканіще”. Казка про хоробрість, про те, що не варто панікувати, вчити дітей приймати правильні рішення і розумно підходити до ситуації.

Оскар Уаільд “Велетень-егоїст” пояснює, що не потрібно бути егоїстами, допомагає навчити дитину ділитися та знайти друзів в садку і школі.

Бонус. Казки Погорєлова “Казка про музичну качечку” вчить дитину вірити у свої сили, допоможе батькам коли дитина соромиться або не любить виступати на публіці.
Хочете отримати безкоштовно розвиваючу казку «Про Музичну качечку», заповнюйте форму у кінці сторінки й ми надішлемо її в електронному вигляді 😉

Казки Погорєлова – це двомовні дитячі історії, які допомагають виховувати дитину та вивчати англійську. Книжки представлені в подарунковому дерев’яному боксі.

Читайте також