Жов 14, 2020 Fairy Блог 0


Ми ініціювали створення 9 пішохідних переходів у самому центрі міста Миколаєва. Саме там, де на нашу думку вони були вкрай необхідні – Обласний Палац Культури з дитячими гуртками, дитяче містечко “Казка”, ЗОШ №34, дитячий садочок №20.  Поштовхом до цієї ініціативи стало спостереження того, як більше ніж 1000 людей, серед яких діти та батьки з дітьми, щодня не можуть комфортно та безпечно перейти дорогу, прямуючи з дітьми до цих закладів. А також, нам було цікаво, чи може звичайна людина зробити важливі зміни навколо себе.

Автор проєкту “Казки  Погорєлова” витратив рік на реалізацію запланованої ініціативи та мета була досягнута! І тепер ми ділимось покроковою інструкцією для всіх бажаючих 😉

Пішохідні переходи, що з’явились – це частина соціальних ініціатив від проєкту Казки Погорєлова, які робляться для дітей, родин, навчання, розвитку, щастя… Це ті цінності, які ми пропагуємо в наших історіях і які прагнемо, щоб засвоювали наші діти.

Як добитися пішохідних переходів? Інструкція.

Мета цього відео продемонструвати як звичайна людина, реалізовуючи свої законні права покращити комфорт та безпеку навколо себе – організувати 9 пішохідних переходів для підвищення безпеки та кофорту батьків з дітьми. Проєкт реалізован дитячим письменником, автором бренду Казки Погорєлова в м. Миколаєві. У відео пояснюється покрокова інструкція, завдяки якій це було зроблено. Цей проєкт носить назву "Казковий перехід". Більше про нас https://pogorelovtales.com/

Опубліковано PogorelovTales Вівторок, 13 жовтня 2020 р.

 

Також нагадаємо про соціальний інклюзивний проєкт Жовта Стрічка, який також був ініційований в місті Миколаєві для покращення комфорту та безпеки людей з особливостями зору та уваги.

 

 

Більше про наші розвиваючи продукти
     

Читайте також